Kleště konektorové Yato 230mm, 0,5-6mm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Kleště jsou robustní konstrukce.
    • Kvalitní výrobek.

Do teď jsem používal takové ty obyčejné skoro plechové. Když to srovnám s těmito, tak je to jako F1 proti multikáře. Škoda jen, že nemají vyměnitelné čelisti i na jiné profily. V takovém případě si člověk musí připlatit nebo to vyřešit jako já, že si hned koupí další krimpovací kleště s jiným profilem. Takže za mne maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Konektorové kleště jsem pořizoval na domácí použití, jsem s nimi spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

lisovací kleště na izolované konektory, délka 230 mm, vhodné na izolované konektory izolovaná očka, kapacita 0.5-6.0 mm2, označení kabelu AWG, ergonomická rukojeť

• , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Kleště jsou robustní konstrukce.
    • Kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v Oleje-PEMA.cz

• Konektorové kleště jsem pořizoval na domácí použití, jsem s nimi spokojen.