FORTUM 4770638 pákové vystřihovací a nýtovací kleště 3v1 COMBO na nýty a matice M3-M10

TOP 21 v kategorii Kleště lisovací

1 449 Kč
Doporučená nabídka NAKO

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 735×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v NAKO

Zatím jsem vyzkoušel jen nýtování matic, na trhací nýty jsem měl do této doby obyč jednoruční kleště, takže těmito to zcela jistě půjde s menší silou, což je fajn. Co se týče matic, nýtoval jsem s tím ocelové M10, čili ty největší, na jaké je to dělané a jde to. Ale heknul jsem si tedy (a to nejsem úplně ořezávátko). O trochu delší rukojeti by možná nebyly od věci. Nicméně byla to horní hranice definované použitelnosti a všech 16 matic co jsem potřeboval jsem nanýtoval. Holka by to asi nedala, a dala-li by to, asi bych k ní měl docela respekt (buď že je tak děsně silná a nebo že je tak děsně chytrá a přišla na to, jak to udělat menší silou) . Hliníkové M10 jsou v pohodě, ale zas netuším, kolik toho unese hliníková matice. Jinak všechno v pohodě, provedení, kufřík.

Produkt nemá žádné parametry.

Pákové kleště FORTUM 4770638 COMBO 3v1 vystřihovací a nýtovací na nýty a matice M3-M10Kombinovaný model dodávaný v plastovém kufříku disponuje třemi funkcemi (3v1): maticové nýtování, nýtování trhacích nýtů a funkci vystřihování - vyštípávání Pomocí nýtovací matice v zanýtovaném spoji vytvoříte neporušený závit, na který můžete snadno připevňovat další komponenty Pro funkci vystřihování / vyštípávání jsou dodávány dva profily pracovních hlav - kulatý a hranatý. max tloušťka takto obráběn...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v NAKO